More sub categories
Top seller of this category
No results were found for the filter!
Switch mode power supply SNT12612-K
FEAS article number 584433
| Input voltage: | 85 - 270 VAC / 120 - 400 VDC |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Adjustment range: | 10.0 - 15.0 VDC |
| Output current: | 40.0 A |
| 0-10V interface |
From €1,205.60
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Switch mode power supply SNT13012
FEAS article number 585212
| Input voltage: | 85 - 270 VAC / 120 - 400 VDC |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Adjustment range: | 10.0 - 15.0 VDC |
| Output current: | 45.0 A |
| 0-10V interface |
From €1,414.80
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Switch mode power supply SNT13012-K
FEAS article number 585213
| Input voltage: | 85 - 270 VAC / 120 - 400 VDC |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Adjustment range: | 10.0 - 15.0 VDC |
| Output current: | 45.0 A |
| 0-10V interface |
From €1,451.40
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Switch mode power supply SNT15012
FEAS article number 581912
| Input voltage: | 320 - 550 VAC / 450 - 780 VDC |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Adjustment range: | 10.0 - 15.0 VDC |
| Output current: | 45.0 A |
| 0-10V interface |
From €1,426.90
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Switch mode power supply SNT15012-K
FEAS article number 581914
| Input voltage: | 320 - 550 VAC / 450 - 780 VDC |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Adjustment range: | 10.0 - 15.0 VDC |
| Output current: | 45.0 A |
| 0-10V interface |
From €1,475.80
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PS3U75012-K
FEAS article number 583313
| Input voltage: | 3 x 400 VAC (45-66 Hz) |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Output current: | 50.0 A |
| IP65, cable connection |
From €522.70
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PS2U75012
FEAS article number 583912
From €517.90
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PSU75012
FEAS article number 582012
From €517.90
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PSU75012-K (115VAC)
FEAS article number 584012
| Input voltage: | 115 VAC (45-66 Hz) |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Output current: | 50.0 A |
| IP65, cable connection |
From €571.40
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PSU75012-K (230VAC)
FEAS article number 583312
| Input voltage: | 230 VAC (45-66 Hz) |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Output current: | 50.0 A |
| IP65, cable connection |
From €571.40
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PS2U75012-K
FEAS article number 583913
| Input voltage: | 400 VAC (45-66 Hz) |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Output current: | 50.0 A |
| IP65, cable connection |
From €571.40
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PS3U75012
FEAS article number 582013
From €491.30
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Viewed