Top seller of this category
No results were found for the filter!
Switch mode power supply SNT5012
FEAS article number 58312
| Input voltage: | 85 - 270 VAC / 120 - 400 VDC |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Adjustment range: | 10.0 - 15.5 VDC |
| Output current: | 4.0 A |
From €225.30
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available upon request
Switch mode power supply SNT8012
FEAS article number 586512
| Input voltage: | 85 - 270 VAC / 120 - 400 VDC |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Adjustment range: | 10.0 - 15.5 VDC |
| Output current: | 5.0 A |
From €200.40
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available from stock
Switch mode power supply SNT4812
FEAS article number 583818
| Input voltage: | 85 - 270 VAC / 120 - 400 VDC |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Adjustment range: | 11.5 - 15.5 VDC |
| Output current: | 6.0 A |
From €212.80
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available from stock
Switch mode power supply SNT6015
FEAS article number 584915
| Input voltage: | 85 - 270 VAC / 120 - 400 VDC |
| Output voltage: | 15 VDC |
| Adjustment range: | 10.0 - 15.5 VDC |
| Output current: | 7.0 A |
From €218.80
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available from stock
Switch mode power supply SNT6014
FEAS article number 584914
| Input voltage: | 85 - 270 VAC / 120 - 400 VDC |
| Output voltage: | 14 VDC |
| Adjustment range: | 10.0 - 15.5 VDC |
| Output current: | 7.0 A |
From €218.80
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available from stock
Switch mode power supply SNT10015
FEAS article number 583015
| Input voltage: | 85 - 270 VAC / 120 - 400 VDC |
| Output voltage: | 15 VDC |
| Adjustment range: | 10.0 - 15.6 VDC |
| Output current: | 7.0 A |
From €275.70
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available from stock
Switch mode power supply SNT10014
FEAS article number 583014
| Input voltage: | 85 - 270 VAC / 120 - 400 VDC |
| Output voltage: | 14 VDC |
| Adjustment range: | 10.0 - 15.6 VDC |
| Output current: | 7.0 A |
From €264.40
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available from stock
Switch mode power supply SNT6012
FEAS article number 584912
| Input voltage: | 85 - 270 VAC / 120 - 400 VDC |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Adjustment range: | 10.0 - 15.5 VDC |
| Output current: | 8.0 A |
From €218.80
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available from stock
Switch mode power supply SNT4912
FEAS article number 583820
| Input voltage: | 85 - 270 VAC / 120 - 400 VDC |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Adjustment range: | 10.0 - 15.5 VDC |
| Output current: | 8.0 A |
From €241.40
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available from stock
Switch mode power supply SNT10012
FEAS article number 583012
| Input voltage: | 85 - 270 VAC / 120 - 400 VDC |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Adjustment range: | 10.0 - 15.6 VDC |
| Output current: | 8.0 A |
From €264.40
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available from stock
Switch mode power supply SNT9112
FEAS article number 586113
| Input voltage: | 85 - 270 VAC / 120 - 400 VDC |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Adjustment range: | 10.0 - 15.5 VDC |
| Output current: | 10.0 A |
From €310.80
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available from stock
Switch mode power supply SNT11012-H
FEAS article number 584313
| Input voltage: | 85 - 270 VAC / 120 - 400 VDC |
| Output voltage: | 12 VDC |
| Adjustment range: | 11.0 - 16.0 VDC |
| Output current: | 15.0 A |
| Mounting on DIN-rail |
From €553.10
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available from stock
Viewed