More sub categories
Top seller of this category
No results were found for the filter!
Power supply PS2U25036-K
FEAS article number 581137
| Input voltage: | 400 VAC (45-66 Hz) |
| Output voltage: | 36 VDC |
| Output current: | 5.0 A |
| IP65, cable Connection |
From €310.50
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PSU25036-K (115VAC)
FEAS article number 583636
| Input voltage: | 115 VAC (45-66 Hz) |
| Output voltage: | 36 VDC |
| Output current: | 5.0 A |
| IP65, cable Connection |
From €291.10
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PSU25036-K (230VAC)
FEAS article number 581136
| Input voltage: | 230 VAC (45-66 Hz) |
| Output voltage: | 36 VDC |
| Output current: | 5.0 A |
| IP65, cable Connection |
From €295.90
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PS2U500L36-K
FEAS article number 581337
| Input voltage: | 400 VAC (45-66 Hz) |
| Output voltage: | 36 VDC |
| Output current: | 10.0 A |
| IP65, cable connection |
From €323.00
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PSU500L36-K (230VAC)
FEAS article number 581336
| Input voltage: | 230 VAC (45-66 Hz) |
| Output voltage: | 36 VDC |
| Output current: | 10.0 A |
| IP65, cable connection |
From €323.00
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PSU500L36-K (115VAC)
FEAS article number 581636
| Input voltage: | 115 VAC (45-66 Hz) |
| Output voltage: | 36 VDC |
| Output current: | 10.0 A |
| IP65, cable connection |
From €323.00
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PSU75040-K (230VAC)
FEAS article number 583340
| Input voltage: | 230 VAC (45-66 Hz) |
| Output voltage: | 40 VDC |
| Output current: | 18.0 A |
| IP65, cable connection |
From €571.40
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available upon request
Power supply PS3U75036-K
FEAS article number 583337
| Input voltage: | 3 x 400 VAC (45-66 Hz) |
| Output voltage: | 36 VDC |
| Output current: | 20.0 A |
| IP65, cable connection |
From €522.70
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PSU75036-K (230VAC)
FEAS article number 583336
| Input voltage: | 230 VAC (45-66 Hz) |
| Output voltage: | 36 VDC |
| Output current: | 20.0 A |
| IP65, cable connection |
From €571.40
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PSU75036-K (115VAC)
FEAS article number 584036
| Input voltage: | 115 VAC (45-66 Hz) |
| Output voltage: | 36 VDC |
| Output current: | 20.0 A |
| IP65, cable connection |
From €571.40
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Power supply PS2U75036-K
FEAS article number 583937
| Input voltage: | 400 VAC (45-66 Hz) |
| Output voltage: | 36 VDC |
| Output current: | 20.0 A |
| IP65, cable connection |
From €571.40
*
Prices ex works, plus packaging, shipping (and VAT / DE)
available within 10 days
Viewed